www.mountain-paradise.org

Локација : 300 м од жичарницата

Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина  ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да се опуштат и да се забавуваат додека вие одмарате во лоби барот. СПА Центар :  внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи и финтес сала.

Цените се по лице за 1 ноќ.

на база ПОЛУПАНСИОН

29.12-01.01.2019

02.01-09.01.2019

23.12-28.12.2018

01.12-22.12.2018

ноќевање

со појадок

26.01-16.02.2019

10.01-25.01.2018

10.03-31.03.2019

 

12.02-09.03.2019

 

Студио

2+0

48 €

33 €

31 €

27 €

Едноспален апартман

2+2

53 €

35 €

33 €

30 €

Двооспален апартман

4+2

53 €

33 €

31 €

27 €

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ →

/

7=6

7=6

7=5 / 6=5 / 5=4

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет

Дополнителни услови :

▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете – 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден


Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА

Повратен билет : 40 € по лице