www.grandroyale.bg

Локација : 300 м од жичарницата

Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, џакузи, турска бања, спа процедури и масажи

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА – период на престој од 12.01-10.04.2019 : 20% за резервација и уплата до 30.09.2018

15% за резервација и уплата до 31.10.2018 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2018

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 12.01-28.02.2019 | 5=4 за период на престој 01.03-10.04.2019

(се комбинира со попуст за рана резервација)

Попустите и бонусите важат за ноќевање со појадок и полупансион.

Цени по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

27.12-04.01.2019

05.01-11.01.2019

01.12-26.12.2018

01.11-30.11.2018

Вид на сместување

ПП – мин. 4 ноќевања

 

12.01-10.03.2019

11.03-10.04.2019

Студио

2+1

56,00 €

34,00 €

26,00 €

24,00 €

Едноспален апартман

2+2

59,00 €

37,00 €

31,00 €

26,00 €

Двоспален апартман

4+2

54,00 €

33,00 €

26,00 €

23,00 €

Доплата за полупансион : возрасен – 10€, дете (3-12.99 год.) – 5€

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,

релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.

Дополнителни услови :  ▪ Дете до 2.99 год. – бесплатно  ▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно  ▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст  ▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст  ▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст  ▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми  ▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€  ▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден


Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА

Повратен билет : 40 € по лице